Onur Bağcı Design & Art

İzmir dansçı fotoğraf çekimi en sık yaptığımız çekimler arasında ve en keyif alınılan çekimler listesinde de yerini almış durumda. Dans etmek sayesinde belki de hiçbir zaman dile getiremeyeceğiniz düşünceleri, duyguları insanlara duyurma imkanını elde etmiş oluyorsunuz. Bir dansçı için konuşamayanların dili olmak, söylenmeyeni bedeniyle anlatabilmek çok önemlidir.

Ve işin güzel tarafı bunu başarmak için profesyonel bir dansçı olmanız da gerekmez. İçinizden geldiği gibi hareket etmeniz yeterli olacaktır! Bu hareketlerinizi sergilerken İzmir dans fotoğraf çekimi ya da diğer illerde çekim hizmetimiz ile yanınızdayız!

Dansçı fotoğraf çekimi her ne kadar kolay görünse de aslında çok incelikli bir iştir. Bu sebepten dans çekimleri gerçekleştirirken gerekli özeni gösteririz. Ayrıca fotoğraf çekimlerimizin yanı sıra dans video çekimi de gerçekleştirmekteyiz. 

Profesyonel dans fotoğrafçısı talebi ile bize ulaştığınızda yaşadığımız mutluluk tarif edilemez… Böyle bir anın içinde bulunmak, sizinle beraber hayatın ritmini yeniden keşfetmek bizim için duyguların en güzeli!

Bugüne kadar çok sayıda dansçı fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirip, başarılı dansçılar ile çalışma fırsatı bulduk ve her seferinde aynı heyecanı yaşadık. Siz kendinizi dans aracılığıyla ifade ederken bu dansın her anını kaydetmek ve bunu insanlara ulaştırmanızda dans fotoğraf çekimi yoluyla destek olmak bizim için oldukça keyifli bir deneyim olmuştur her zaman.  

Fotoğraflarınızın yüksek kalitede ve doğru açılardan çekilmesi de sizin bu işi ne kadar önem vererek yaptığınızın kanıtıdır. İyi bir görsel yaptığınız iş ne olursa olsun insanların size daha farklı bir gözle bakarak yaptığınız işi daha çok merak etmelerini sağlar.
 

Bir de ilgilendiğiniz iş dans gibi estetik ve görselliğin tamamıyla ön planda olacağı bir alansa fotoğraf çekiminin kesinlikle profesyonel olarak yapılması gerekir. 2011 yılından bu yana birçok dans okulu ve dansçıyla çalışma fırsatım olduğu için hemen hemen tüm dans çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabildim. Böylece fotoğraf çekiminde doğru yönlendirmelerle daha estetik ve sanatsal görünen pozlar yakalama şansını da elde etmiş oluruz. 

 Dans fotoğrafları için size sunacağımız konseptler ve hizmetler şu şekildedir; 

 • Sosyal dans gecelerinde kişisel ve toplu olarak çekimler, 
   
 • Dans festivallerinde özel çekimler, 
   
 • Kişisel özel konseptli dans videosu çekimi, 
   
 • Kişiye özel dans fotoğraf çekimi, 
   
 • Dans workshoplarında çekimler. Güzel fotoğraflar yakalamak için dans edeceğiniz mekan da dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan biridir. Yaptığınız dansın türüne göre büyük bir sahne ya da sıklıkla tercih ettiğimiz dış ortam mekanları tercih edilebilir. Dış ortamda sayısız seçeneğe sahibiz. Bu bazen tarihi bir mekan bazen bir orman bazense terk edilmiş bir köy olabilir. Hatta istediğiniz takdirde sualtında bile dansınızı fotoğraflayabiliriz! 

Dans, insan bedenini hareket, ışık ve renkle bambaşka bir forma dönüştürerek heyecan verici pozlar yaratmamıza katkı sağlar. İnsanlık tarihinin en eski iletişim biçimi olan dansı fotoğraflarken bu iletişim şeklini olabilecek en doğru şekilde fotoğrafa yansıtmak ustalık isteyen bir konudur. Kendinizi dansla ifade etmek sizin, bunu fotoğrafa yansıtabilmek te bizim işimiz!  

Bizim için güzel bir dans pozu yakalayabilmenin verdiği haz tarif edilemez bir duygudur… Üzerinde çalıştığınız dans türü ne olursa olsun, fotoğraf çekimleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin!