Onur Bağcı Design & Art

Beyaz fonda ürün çekimi, ürünlerinizi ön plana çıkarmak ve temiz bir görüntü sunmak için en ideal fon rengidir. İzmir Alsancak’ta yer alan stüdyomuzda, beyaz fon başta olmak üzere çeşitli renkteki stüdyo fonlarımızda fotoğraf ve video çekimi çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Beyaz fonda ürün çekimi, internet alışverişinin de giderek yaygınlaşması ile birlikte talep görmeye başladı. Web sitenizde ya da diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız profesyonel ürün çekimleri markanızın dikkat çekiciliğini artıracak ve ürüne olan talebi de çoğaltacaktır. 

Elbette bu noktada profesyonel bir ürün fotoğrafçısı ile çalışmanız sizin için yararlı olacaktır. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Beyaz fonda ürün çekimi sonrasında da yapılması gereken bazı işlemler vardır. Örneğin kusursuz bir fon istiyorsanız, çekilen fotoğraflar için dekupe hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz kusursuz ürün görünümü de sahip oluyorsunuz.

Ayrıca bunun yanında, fotoğraf ve video çekimleriniz için paylaşım planı da hazırlamaktayız. Sosyal medya kanallarınızdan ve web sitenizden hedef kitle analizi yaparak bu doğrultuda paylaşımlarınızı planlamaktayız.


Profesyonel Ürün Çekimleri Neden Gereklidir?

Profesyonel ürün çekimleri neden gereklidir? Sorusu, sürekli duyduğumuz sorulardan. Elbette ürünlerinizi kendiniz de çekebilirsiniz hatta son çıkan cep telefonları bile bu görevi üstlenmiş durumda.

Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, fotoğrafçılık konusunda bilgi sahibi olan bir kişi ile sizin bilginizin aynı olmayacağıdır. Bu tutum ürünlerinizin basit ve sıradan görünmesine sebep olabilir. Bu sebeple de profesyonel ürün çekimleri neden gereklidir? Sorusuna, ürünlerinizin doğu ışık, doğru mekan ve doğru bakış açısı ile çekilmesi için gereklidir. Bu sayede ürünleriniz için daha profesyonel görüntüler elde edebilir ve tüm dikkatleri markanıza çekebilirsiniz. Sizlere elit stüdyo ortamı ve son teknoloji ekipmanların yanında, yılların getirdiği estetik bakış açısını ve yaratıcılığı da sunuyoruz.

Ürün çekimlerinin gerekliliğini bir başka açıdan da ele alırsak, internet dünyasının büyüklüğünden bahsedebiliriz. Günümüz teknolojisi sayesinde, artık yurt dışında satış yapan markalardan bile alışveriş yapabilir bir duruma geldik. Bu da zaten var olan rekabeti çok daha ileri bir seviyeye taşıyor. Hal böyle olduğu için de internet aramalarında ön sıralara çıkmak ve markanızı en iyi şekilde tanıtmanız gerekecek. 

Stüdyomuzda yapacağımız profesyonel çekimler sayesinde, rekabet sizin için bir çocuk oyuncağı haline dönüşecek. Dikkat çekici ve akılda kalıcı fotoğraf, video çekimlerimiz ile markanızı tüm dünyaya tanıtabilirsiniz!

Aşağıdaki butona tıklayarak stüdyo çekimleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.