Onur Bağcı Design & Art

İzmir backstage video çekimi ile projelerinize yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz! Backstage görüntüleri en az çekimin kendisi kadar önem teşkil etmektedir. Özellikle moda fotoğraf çekimlerinde sıklıkla tercih edilen backstage video çekimi markanıza profesyonel bir bakış getirmektedir.

Dilerseniz backstage videosu dediğimiz çekimler nedir, ne amaçla yapılır kısaca bahsedelim. Backstage video çekimi dediğimiz bu çekimler genellikle bir fotoğraf çekimi gerçekleştirilirken arka fonda birilerinin bu çekimi videoya kaydetmesidir.

Örneğin bir moda çekiminde modelin çekimden önceki makyaj, saç yapımından çekim esnasında vereceği pozlara kadar her anının kaydedilmesi backstage video çekimi yoluyla tamamlanır. Backstage video çekimi ajansımızda kısa aralıklarla sürekli gerçekleştirdiğimiz çekimlerdir.

Özellikle ajansımıza kayıtlı olan modellerimizin her birinin kendi backstage videosu bulunmaktadır. Bu sayede cast ayarlaması yaparken videolar sayesinde daha uygun seçimler yapılabilmektedir.

Ayrıca sizden gelecek talepler doğrultusunda klip veya sinema filmi benzeri yapımlarınızda da backstage video çekimi hizmeti sunmaktayız. Bir projenin kendisi kadar yapım aşamalarını kaydetmek de çok değerlidir.

Backstage videoları sayesinde video çekimlerinizin her adımını kaydetme şansını elde etmiş olursunuz. Backstage videolarının en güzel yanı da budur!

Videonuza dair geriye dönük kontrol etmek istediğiniz ya da merak ettiğiniz ayrıntıları tekrar izleyebilme imkanına sahip olmuş olursunuz.

Onur Bağcı Design & Art ajansında uzun zamandır backstage video çekimi çalışmalarını profesyonel olarak düzenlemekteyiz. Önceki çalışmalarımıza dair örneklerin birçoğunu web sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz model fotoğraf çekimlerinde mutlaka backstage video çekimi de yaparız.

Backstage video çekimi çalışmalarını şu alanlarda gerçekleştirmekteyiz;

•    Moda Fotoğrafçılığı,

•    Stüdyo Fotoğrafçılığı,

•    Düğün Fotoğrafçılığı,

•    Yemek Fotoğrafçılığı,

•    Kurumsal Fotoğrafçılık,

•    Seyahat Fotoğrafçılığı,

•    Mimari Fotoğrafçılık,

•    Ürün Fotoğrafçılığı, 

•    Klip, sinema filmi vb. yapımlar. 

Özellikle kurumsal ürün fotoğraf çekimlerine backstage video çekimi altın değerindedir. Çünkü çoğu zaman bu kurumsal backstage video görüntüleri tanıtım videosu yerine de geçmektedir. Örneğin bir fabrikada çekeceğimiz backstage videosu sayesinde üeünlerin üretim aşamasını, hangi adımlardan geçtiği, insanlara nasıl ulaştığını görüntülemiş oluruz.

Backstage video çekimi tüm bir çekimin gidişatını ve ayrıntılarını içerdiği için mutlaka bu alanda bilgi ve deneyim sahibi profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Aksi halde backstage görüntüleri kalitesiz görüneceği için çekiminde aynı kalitesizliği paylaştığı gibi bir yanılgıya düşülebilir.

Ajansımızdaki pek çok farklı hizmet alanında deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız sayesinde çekimleriniz hangi alanla ilgili olursa olsun o alanın gerektirdiği şekilde backstage video çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Backstage video çekimi hizmetimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz!