Alsancak Profesyonel Stüdyo Çekimi

Alsancak Profesyonel Stüdyo Çekimi

Alsancak profesyonel stüdyo çekimi hizmetimizi ile her türlü fotoğraf ve video çekiminizi gerçekleştiriyoruz. İzmir Alsancak’ta yer alan stüdyomuz sizlere geniş ve ferah bir ortamda çekim yapma imkanı sunar. Son teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile sizleri stüdyomuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz!

Tam donanımlı stüdyomuzda pek çok farklı tarzda çekim yapıyoruz. Bunlara da kısaca değineceğiz. İzmir’de bulabileceğiniz stüdyolar arasında, Onur Bağcı & Design Art stüdyosunun en önemli farkı siz değerli müşterilerimize konforlu bir alan yaratırken aynı zamanda profesyonel işler ortaya koymasıdır. 

Stüdyo fotoğrafçılığı geçmişi eskiye dayanan ve en yaygın olan fotoğrafçılık türüdür. Bu sebeple uygun bir stüdyo ve fotoğrafçı ararken titiz davranmak gerekir. Yalnızca stüdyonun iyi imkanlara sahip olması yeterli olmamaktadır. Bunun yanında çalıştığınız fotoğrafçının gerekli bilgi ve tecrübe donanımına sahip olması gerekmektedir.

Alsancak profesyonel stüdyo çekimi ile sizlere sunacağımız hizmetler şu şekildedir;


İzmir Video Prodüksiyon Stüdyosu

İzmir video prodüksiyon stüdyosu başlığı altında yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerin yanında ek olarak ihtiyaç duyacağınız diğer kurumsal çekimlerinizide yapmaktayız. Bir örnekle açıklamak gerekirse. Örneğin siz bir giyim markasısınız, çekime ihtiyacınız var ama internet üzerinde hiçbir şekilde adınız duyulmamış. Bu noktada Onur Bağcı Design & Art ile çalışmanın farkını hissedeceksiniz.


Gerekli fotoğraf ve video çekimlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, bu çekimlerin paylaşım planını da sizler için hazırlıyoruz. Ayrıca web sitesine ihtiyaç duyduğunuz durumlarda ajansımızdaki web tasarımcısı ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizler için yeni bir web sitesi tasarımı hazırlıyoruz. Ürünler ile ilgili içeriklerin web sitesine uygun olarak eklenmesini sağlıyoruz. Sonrasında Instagram başta olmak üzere tüm sosyal medya kanallarınızı yöneterek uygun zaman dilimlerinde ürünlerinizin görsellerini paylaşıyoruz. Gerekli durumlarda ise tekrarlayan video prodüksiyon stüdyosu ihtiyaçlarınız için yeni bir çekim planı hazırlıyoruz.Tüm işlerin internet üzerinden yürütüldüğü günümüzde, marka tanıtımı çalışmaları olmazsa olmaz bir hale geldi. Bu amaç için sarf edilen tüm çabaların boşa gitmemesi adına doğru kişiler ile çalışma konusunda dikkatli olmalısınız. Markanızın tanıtımı oldukça titiz davranılması gereken bir çalışma türüdür. Yapılacak en ufak hata marka imajınızı zedeleyebilir. Güvenilir ve profesyonel bir çalışma için İzmir video prodüksiyon stüdyosu arayışlarınızda Onur Bağcı Design & Art ajansını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


 

BLOG

X
PORTFOLYO