Onur Bağcı Design & Art

4K arazi drone çekimi bize en çok gelen çekim talepleri arasında yer alıyor. Arazi çekimleri pek çok farklı sebeple gerekebiliyor. Bu sebepler arasında; arazinin tanıtımı, sosyal medya kanallarında kullanımı, müşterilere sunumu gibi durumlar yer almaktadır. Son teknoloji drone ekipmanlarımız ve profesyonel drone pilotlarımız ile birlikte sizlere kaliteli görüntüler sunuyoruz.

Videolarınızın 4K olması arazilerinizin albenisini de artıracağından dolayı önemlidir. Bu sebeplere sizlere 4K arazi drone çekimi hizmetimizi sunuyoruz. Zamanının en iyisi olan drone ekipmanlarımız ile arazi çekimleriniz profesyonel ellerde! DJI Pro 4 Drone ile gerçekleştirdiğimiz çekimleriniz hiç olmadığı kadar kaliteli görünecek.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere sizlere kaliteli görüntüler sunmak için kullandığımız bazı ekipmanlar var. DJI Pro 4 Drone özellikleri konusuna değinerek bu ekipmanlardan birini de incelemiş olacağız. Çekimlerinizde bu droneu kullanmamız kesinlikle bir avantaj.  

Dronelar da artık akıllı telefonlar gibi sürekli yeni çıkan modeller ile güncellenmektedir. Bizler de bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yeni çıkan model ve geliştirilmiş versiyonları çekimlerde kullanmaya özen gösteriyoruz.

Bu noktada DJI Pro 4 Drone özellikleri konusunda kısaca bilgi verebiliriz. DJI Pro 4 Drone geçtiğimiz aylarda piyasaya sürüldü.

Bu drone ile ilgili en büyük ve önemli özellik hiç kuşkusuz iki kat daha büyük bir sensöre sahip olması. 5K kalitesine kadar video çekimleri yapabiliyoruz. Bu da demek oluyor ki hem video hem de fotoğraf kalitesi epey bir üst segmentte. Bu yeni modelde “APAS sistemi” dediğimiz bir özellik de bulunuyor. Peki nedir bu APAS sistemi? Bu özellik sayesinde drone herhangi bir engel ya da nesne ile karşılaştığı zaman otomatik olarak kendini durdurabiliyor. Bu da olası zararların önüne geçebilmek adına harika bir özellik oluyor.

Kısaca DJI Pro 4 Drone ile elde edebileceğimiz en yüksek video ve fotoğraf kalitesini elde etmiş oluyoruz. Çekimlerin yüksek kaliteli olması da arazinizin tanıtımı ve beğenilmesi açısından önemli bir unsur olmaktadır.


Drone Çekimi Neden Gereklidir?

Drone çekimi neden gereklidir? Sorusu pek çok kişinin aklına gelmiştir. Bu çekimlerin gerekliliği elbette ki tartışılır ancak normal şartlarda göremeyeceğimiz manzaraların bir drone aracılığı ile elde edilmesi harika bir olaydır. Normal bir kamera ile çekemeyeceğimiz görüntüleri, drone ile kuş bakışı olarak çekebiliyoruz. Böylece tanıtmak istediğiniz görselleri her açıdan hedef kitlenize gösterme şansını elde etmiş olursunuz.

Bu unsurları göz önüne aldığımızda drone çekimleri etkileyici bir izlenim için gereklidir de diyebiliriz. 4K arazi drone çekimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.