ONUR BAĞCI Design & Art

2011 yılında İzmir fotoğraf ve video çekimleri ile başladığımız bu serüveni zamanla ekibimizi büyütüp hizmet alanlarımızı genişleterek Onur Bağcı Design & Art ajansına dönüştürdük.  

Yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve yaratıcılık ışığında sizlere hep daha fazlasını sunmak birincil hedefimiz oldu. Siz bizden bir fotoğraf çekimi istersiniz, biz size kuaför, makyöz hizmetiyle beraber stil danışmanlığı hizmeti de sunarak basit bir fotoğraf çekimini bambaşka bir boyuta taşıyabiliriz. Bu verebileceğimiz küçük örneklerden sadece bir tanesi. 

Onur Bağcı Design & Art olmamızın en baştaki sebeplerinden biri de kesinlikle bu hizmet anlayışıdır. Üzerinde çalıştığımız proje her ne olursa olsun her zaman aynı özeni ve emeği gösteririz.   

Yaratıcı bakış açımızı teknik bilgiyle birleştirip, sizlere bu şekilde bir hizmet sunarız. Örneğin video klip çekimi talebiyle gelen bir müşterimize sadece istediği hizmeti sunmuyoruz. Klip çekimi için senaristlik, görüntü yönetmenliği, yönetmenlik gibi ihtiyaç duyulacak tüm konular ajans bünyemizde bulunduğu için dışarıdan herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayız. Klip çekimi yapıldıktan sonraki aşamalarda ise nelere ihtiyaç duyacağını, ne tarz çalışmalar yapmamız gerektiğini, internet üzerinde bulunabilirliğinin nasıl arttırılabileceği gibi konularda bilgi paylaşımında bulunmakta ve bu konuda da size destek olmaktayız. 

Onur Bağcı Design & Art ajansının amacı da tam olarak budur. Sizlere bütün bir paket halinde hizmet sunup, parça parça başka yerlerden destek arama ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldırmak. Bize sadece isteğinizi söylemeniz yeterli, size sadece hayalinizdeki projenin tamamlandığını izleme keyfi kalır!  

Daha fazla bilgi edinmek ve aklınızdaki fikirleri paylaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin! 

EKİBİMİZ

Onur Bağcı Design & Art ailesi olarak, en güzel anılarınızı paylaşmak icin, başta İzmir olmak üzere, Türkiye’nin ya da Dünya’nın neresinde isterseniz, son teknoloji profesyonel ekipmanlarımız ve enerjik ekibimiz ile sizlerleyiz!

Onur Bağcı
Onur Bağcı
Yönetmen
Gamze
Gamze
Görüntü Yönetmeni ve Fotoğrafçı
İpek
İpek
Yurt Dışı Temsilcisi
Bahadır
Bahadır
Yazılım Uzmanı
Deniz
Deniz
Sosyal Medya Uzmanı
Zeren
Zeren
Makyaj Uzmanı
Ziya
Ziya
Saç Tasarım Uzmanı
X
PORTFOLYO